
Ladies Metal Casual Round Dial Medieval Style Watch With Convex Lens Design And Calendar
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 35.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | See Through |
| Weight | 25g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images




Ladies Metal Casual Round Dial Medieval Style Watch With Convex Lens Design And Calendar
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 35.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | See Through |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 35.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | See Through |
| Weight | 25g |























