
Ladies Metal Fashion Led Rectangle Dial Touch Screen Electronic Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Ms. |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 69g |
Original: $4.06
-65%$4.06
$1.42More Images








Ladies Metal Fashion Led Rectangle Dial Touch Screen Electronic Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Ms. |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Ms. |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | 1 Inch |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 69g |























