
Ladies Metal Flower Shape Fashion Watch Wholesale
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 70g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images







Ladies Metal Flower Shape Fashion Watch Wholesale
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Flower Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Metal |
| Style | Fashion |
| Weight | 70g |























