
Ladies Multicolor Square Alloy Quartz Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Clasp
Ladies Multicolor Square Alloy Quartz Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images









Ladies Multicolor Square Alloy Quartz Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















