
Ladies Quartz Watch Alloy Square Leisure Style Manufacturer Wholesale
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images







Ladies Quartz Watch Alloy Square Leisure Style Manufacturer Wholesale
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























