
Ladies Quartz Watch Alloy Stainless Steel Square Design Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Conjoined Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Original: $4.28
-65%$4.28
$1.50More Images







Ladies Quartz Watch Alloy Stainless Steel Square Design Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Conjoined Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Conjoined Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 45g |





















