
Ladies Quartz Watch Square Alloy Steel Strip Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images







Ladies Quartz Watch Square Alloy Steel Strip Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























