
Ladies Retro Quartz Watch Alloy Case Gold Buckle Round Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Original: $5.51
-65%$5.51
$1.93More Images










Ladies Retro Quartz Watch Alloy Case Gold Buckle Round Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Casual |
| Weight | 30g |























