🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ladies Ring Jewelry Metal Geometric Gold Inlaid
| Cross Border Explosions | Cross-Border Accessories |
|---|---|
| Fashion Ring | Ladies Ring |
| Foreign Trade Jewelry | Featured Rings |
| Material | Metal |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 30g |
Select Spec
Select Color
From $0.79
Original: $2.27
-65%Ladies Ring Jewelry Metal Geometric Gold Inlaid—
$2.27
$0.79More Images





Ladies Ring Jewelry Metal Geometric Gold Inlaid
| Cross Border Explosions | Cross-Border Accessories |
|---|---|
| Fashion Ring | Ladies Ring |
| Foreign Trade Jewelry | Featured Rings |
| Material | Metal |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Explosions | Cross-Border Accessories |
|---|---|
| Fashion Ring | Ladies Ring |
| Foreign Trade Jewelry | Featured Rings |
| Material | Metal |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 30g |























