
Ladies Titanium Steel And Alloy Quartz Watch Bracelet Set Fashionable Round Dial With Stainless Steel Strap And Buckle
Ladies Titanium Steel And Alloy Quartz Watch Bracelet Set Fashionable Round Dial With Stainless Steel Strap And Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 120g |
More Images





Ladies Titanium Steel And Alloy Quartz Watch Bracelet Set Fashionable Round Dial With Stainless Steel Strap And Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 120g |





















