
Ladies Vintage Insect Leaf Pendant Necklace Zinc Alloy Jewelry Electroplating Bamboo Chain Style
Ladies Vintage Insect Leaf Pendant Necklace Zinc Alloy Jewelry Electroplating Bamboo Chain Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Insect,Leaves |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exotic,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 149g |
Original: $8.30
-65%$8.30
$2.91More Images




Ladies Vintage Insect Leaf Pendant Necklace Zinc Alloy Jewelry Electroplating Bamboo Chain Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Insect,Leaves |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exotic,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 149g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Insect,Leaves |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exotic,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 149g |























