
Ladies Vintage Jewelry Alloy Imitation Pearls Flower Ball Chain Electroplated Necklace Bracelet Earrings
Ladies Vintage Jewelry Alloy Imitation Pearls Flower Ball Chain Electroplated Necklace Bracelet Earrings
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 70g |
Original: $2.81
-65%$2.81
$0.98More Images










Ladies Vintage Jewelry Alloy Imitation Pearls Flower Ball Chain Electroplated Necklace Bracelet Earrings
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 70g |























