🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ladies Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Select Color
From $1.01
Original: $2.89
-65%Ladies Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style—
$2.89
$1.01More Images











Ladies Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |























