
Ladies Watch Alloy Case Plastic Strap Round Dial Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Drawstring |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Plastic |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
More Images










Ladies Watch Alloy Case Plastic Strap Round Dial Fashion
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Drawstring |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Plastic |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Drawstring |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Plastic |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |























