🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Ladies Watch And Jewelry Set Casual Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Printed Logo
Ladies Watch And Jewelry Set Casual Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 325g |
Select Color
From $5.44
Ladies Watch And Jewelry Set Casual Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Printed Logo—
$5.44
More Images






Ladies Watch And Jewelry Set Casual Style Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 325g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 325g |





















