
Ladies Watch Stainless Steel Mesh Belt Metal Dial Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Metal |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Pin Buckle |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 66g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images






Ladies Watch Stainless Steel Mesh Belt Metal Dial Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Metal |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Pin Buckle |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 66g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Metal |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Pin Buckle |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 66g |





















