🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ladies Watch Titanium Metal Magnet Buckle Glass Case Alloy Strap Round Dial Leisure Style
| Case Material | Glass |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Select Color
From $0.69
Original: $1.98
-65%Ladies Watch Titanium Metal Magnet Buckle Glass Case Alloy Strap Round Dial Leisure Style—
$1.98
$0.69More Images


















Ladies Watch Titanium Metal Magnet Buckle Glass Case Alloy Strap Round Dial Leisure Style
| Case Material | Glass |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Glass |
|---|---|
| Clasp Style | Magnet Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |























