
Leather Neck Chain With Titanium Steel Letter D Pendant Electroplated Women's Creative Design
Leather Neck Chain With Titanium Steel Letter D Pendant Electroplated Women's Creative Design
| Chain Style | Leather Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images





Leather Neck Chain With Titanium Steel Letter D Pendant Electroplated Women's Creative Design
| Chain Style | Leather Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























