
Leisure Butterfly Round Student Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
Leisure Butterfly Round Student Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 32g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images






Leisure Butterfly Round Student Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 32g |





















