🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Leisure Fashion Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Mineral Strengthened Mirror Round Dial Chalcedony Bracelet Quartz Watch
Leisure Fashion Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Mineral Strengthened Mirror Round Dial Chalcedony Bracelet Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |
Select Color
From $1.28
Original: $3.67
-65%Leisure Fashion Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Mineral Strengthened Mirror Round Dial Chalcedony Bracelet Quartz Watch—
$3.67
$1.28More Images







Leisure Fashion Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Mineral Strengthened Mirror Round Dial Chalcedony Bracelet Quartz Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |





















