
Leisure Ladies Quartz Watch With Zinc Alloy Case And Alloy Band In Round Dial Shape From Butterfly Series
Leisure Ladies Quartz Watch With Zinc Alloy Case And Alloy Band In Round Dial Shape From Butterfly Series
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $2.97
-65%$2.97
$1.04More Images







Leisure Ladies Quartz Watch With Zinc Alloy Case And Alloy Band In Round Dial Shape From Butterfly Series
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |























