
Leisure Outdoor Sport Quartz Watch With Alloy Case Stainless Steel Clasp Imitation Leather Band And Round Dial
Leisure Outdoor Sport Quartz Watch With Alloy Case Stainless Steel Clasp Imitation Leather Band And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Shape | Round |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 50g |
Original: $6.38
-65%$6.38
$2.23More Images




Leisure Outdoor Sport Quartz Watch With Alloy Case Stainless Steel Clasp Imitation Leather Band And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Shape | Round |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Shape | Round |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 50g |





















