
Leisure Perspective Cut Out Alloy And Stainless Steel Band Round Dial Pointer Watch With Horseshoe Buckle
Leisure Perspective Cut Out Alloy And Stainless Steel Band Round Dial Pointer Watch With Horseshoe Buckle
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images






Leisure Perspective Cut Out Alloy And Stainless Steel Band Round Dial Pointer Watch With Horseshoe Buckle
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Transparent Bottom |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Weight | 36g |





















