
Leisure Plastic And Stainless Steel Imitation Leather Belt Wrist Watch Round Dial Dopamine Color For Female
Leisure Plastic And Stainless Steel Imitation Leather Belt Wrist Watch Round Dial Dopamine Color For Female
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images
















Leisure Plastic And Stainless Steel Imitation Leather Belt Wrist Watch Round Dial Dopamine Color For Female
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |





















