
Leisure Shell Imitation Pearl Starfish Conch Pendant Waist Body Chain With Iron Chain Alloy
Leisure Shell Imitation Pearl Starfish Conch Pendant Waist Body Chain With Iron Chain Alloy
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 4-7 Days |
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Shell + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 74g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images











Leisure Shell Imitation Pearl Starfish Conch Pendant Waist Body Chain With Iron Chain Alloy
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 4-7 Days |
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Shell + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 74g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Fastest Shipping Time | 4-7 Days |
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Shell + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Double Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Leisure |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 74g |























