
Leisure Square Hollow Strap Alloy Bracelet For Female
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Square |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Can |
| Weight | 122g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images




Leisure Square Hollow Strap Alloy Bracelet For Female
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Square |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Can |
| Weight | 122g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Square |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Can |
| Weight | 122g |























