
Leisure Style Alloy Bracelet Pointer Female Student Round Dial Decorative Watch
| Bracelet | Lady Watch |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Student Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Watch |
| Weight | 19g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images




















Leisure Style Alloy Bracelet Pointer Female Student Round Dial Decorative Watch
| Bracelet | Lady Watch |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Student Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Watch |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bracelet | Lady Watch |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Student Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Watch |
| Weight | 19g |























