
Leisure Style Alloy Case Stainless Steel Band Round Quartz Watch And Jewelry Set
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $6.28
-65%$6.28
$2.20More Images





Leisure Style Alloy Case Stainless Steel Band Round Quartz Watch And Jewelry Set
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















