
Leisure Style Female Bracelet Watch Alloy Strap And Case Titanium Clasp Rectangle Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Bracelet Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Middle School Student Watch |
| Weight | 16g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images






Leisure Style Female Bracelet Watch Alloy Strap And Case Titanium Clasp Rectangle Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Bracelet Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Middle School Student Watch |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bracelet |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Bracelet Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Middle School Student Watch |
| Weight | 16g |























