Leisure Unicorn Luminous Alloy Case Stainless Steel Clasp Silicone Strap Round Dial Electronic Watch
Leisure Unicorn Luminous Alloy Case Stainless Steel Clasp Silicone Strap Round Dial Electronic Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images
Leisure Unicorn Luminous Alloy Case Stainless Steel Clasp Silicone Strap Round Dial Electronic Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















