
Light Luxury Copper Fourleaf Clover Flower Petal Earrings Inlaid Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images














Light Luxury Copper Fourleaf Clover Flower Petal Earrings Inlaid Zircon For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























