
Lip Ring And Ear Bone Stud Earrings Titanium Geometric Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2*12*4Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images








Lip Ring And Ear Bone Stud Earrings Titanium Geometric Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2*12*4Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Specifications | 1.2*12*4Mm |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























