
Luminous Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle Leisure Style Waterproof Round Dial
Luminous Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle Leisure Style Waterproof Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 101g |
More Images






Luminous Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle Leisure Style Waterproof Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 101g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 101g |





















