Medical Pocket Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Cartoon Style
Medical Pocket Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Cartoon Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21g |
Original: $2.66
-65%$2.66
$0.93More Images
Medical Pocket Watch Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Cartoon Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21g |





















