
Men's 316 Stainless Steel Hollow Fashion Sports Chronograph Quartz Round Watch
| Case Material | 316 Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Insurance Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 169g |
Original: $33.17
-65%$33.17
$11.61More Images






Men's 316 Stainless Steel Hollow Fashion Sports Chronograph Quartz Round Watch
| Case Material | 316 Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Insurance Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 169g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | 316 Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Insurance Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 169g |





















