
Men's Alloy And Genuine Leather Business Style Round Dial Luminous Double Calendar Quartz Watch With Sapphire Crystal Glass Mirror And Stainless Steel Buckle
Men's Alloy And Genuine Leather Business Style Round Dial Luminous Double Calendar Quartz Watch With Sapphire Crystal Glass Mirror And Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Hidden Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Original: $11.52
-65%$11.52
$4.03More Images







Men's Alloy And Genuine Leather Business Style Round Dial Luminous Double Calendar Quartz Watch With Sapphire Crystal Glass Mirror And Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Hidden Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Belt Hidden Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Sapphire Crystal Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |





















