🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Alloy And Stainless Steel Business Style Round Dial Quartz Watch And Ring Cross Necklace Bracelet
Men's Alloy And Stainless Steel Business Style Round Dial Quartz Watch And Ring Cross Necklace Bracelet
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Waterproof Performance | Wash Hands |
| Weight | 80g |
Select Color
From $1.95
Original: $5.56
-65%Men's Alloy And Stainless Steel Business Style Round Dial Quartz Watch And Ring Cross Necklace Bracelet—
$5.56
$1.95More Images












Men's Alloy And Stainless Steel Business Style Round Dial Quartz Watch And Ring Cross Necklace Bracelet
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Waterproof Performance | Wash Hands |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42.6Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Waterproof Performance | Wash Hands |
| Weight | 80g |





















