
Men's Alloy And Stainless Steel Business Style Round Dial Watch With Horseshoe Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images






Men's Alloy And Stainless Steel Business Style Round Dial Watch With Horseshoe Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |





















