
Men's Alloy And Stainless Steel Fullautomatic Movement Round Dial Waterproof Luminous Fashion Watch
Men's Alloy And Stainless Steel Fullautomatic Movement Round Dial Waterproof Luminous Fashion Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
More Images












Men's Alloy And Stainless Steel Fullautomatic Movement Round Dial Waterproof Luminous Fashion Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















