
Men's Alloy And Stainless Steel Multifunctional Quartz Watch With Round Dial And Insurance Buckle
Men's Alloy And Stainless Steel Multifunctional Quartz Watch With Round Dial And Insurance Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Insurance Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $28.46
-65%$28.46
$9.96More Images




Men's Alloy And Stainless Steel Multifunctional Quartz Watch With Round Dial And Insurance Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Insurance Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Insurance Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |





















