
Men's Alloy And Stainless Steel Round Business Style Imitation Mechanical Waterproof Luminous Watch
Men's Alloy And Stainless Steel Round Business Style Imitation Mechanical Waterproof Luminous Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | See Through |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Original: $12.07
-65%$12.07
$4.22More Images








Men's Alloy And Stainless Steel Round Business Style Imitation Mechanical Waterproof Luminous Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | See Through |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | See Through |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |





















