
Men's Alloy And Stainless Steel Round Dial Waterproof Watch With Spiral Crown And Doublesided Press Buckle Y2k Trendy Style
Men's Alloy And Stainless Steel Round Dial Waterproof Watch With Spiral Crown And Doublesided Press Buckle Y2k Trendy Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Original: $28.64
-65%$28.64
$10.02More Images








Men's Alloy And Stainless Steel Round Dial Waterproof Watch With Spiral Crown And Doublesided Press Buckle Y2k Trendy Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 180g |





















