
Men's Alloy And Stainless Steel Waterproof Multifunctional Quartz Sports Watch With Round Dial And Single Folding Buckle
Men's Alloy And Stainless Steel Waterproof Multifunctional Quartz Sports Watch With Round Dial And Single Folding Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $16.03
-65%$16.03
$5.61More Images






Men's Alloy And Stainless Steel Waterproof Multifunctional Quartz Sports Watch With Round Dial And Single Folding Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |





















