
Men's Alloy Belt Quartz Watch With Round Dial Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium Metal |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 300g |
Original: $3.69
-65%$3.69
$1.29More Images




Men's Alloy Belt Quartz Watch With Round Dial Business Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium Metal |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium Metal |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 300g |























