
Men's Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Fashion Round Dial Nonmechanical Watch With Steel Strap And Stainless Steel Buckle
Men's Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Fashion Round Dial Nonmechanical Watch With Steel Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $7.61
-65%$7.61
$2.66More Images



















Men's Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Fashion Round Dial Nonmechanical Watch With Steel Strap And Stainless Steel Buckle
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |





















