
Men's Alloy Cuban Chain Hiphop Geometric Diamond Stitching Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 99g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images










Men's Alloy Cuban Chain Hiphop Geometric Diamond Stitching Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 99g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 99g |























