🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Men's Alloy Cuban Chain Hiphop Style Geometric American Flag Eagle Beak Pendant Necklace With Electroplating
Men's Alloy Cuban Chain Hiphop Style Geometric American Flag Eagle Beak Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 105g |
Select Color
From $0.88
Original: $2.51
-65%Men's Alloy Cuban Chain Hiphop Style Geometric American Flag Eagle Beak Pendant Necklace With Electroplating—
$2.51
$0.88More Images






Men's Alloy Cuban Chain Hiphop Style Geometric American Flag Eagle Beak Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 105g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 105g |





