
Men's Alloy Cuban Chain With Geometric Diamond Letter Pendant Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images



Men's Alloy Cuban Chain With Geometric Diamond Letter Pendant Necklace
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Null |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 120g |























