
Men's Alloy Double Layer Stacked Black Rhinestone Imitation Gem Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Men's Alloy Double Layer Stacked Black Rhinestone Imitation Gem Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Men's Alloy Double Layer Stacked Black Rhinestone Imitation Gem Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Men's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























