
Men's Alloy Geometric Pendant Sweater Chain Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images





Men's Alloy Geometric Pendant Sweater Chain Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























